ZESPÓL MAZOWSZE W NASZYM KOŚCIELE PARAFIALNYM

We wtorek, 19 grudnia o godzinie 19 w kościele parafialnym w Przodkowie miał miejsce koncert zespołu „Mazowsze”. Parafianie mieli zaszczyt uczestniczyć w występie solistów, chóru i orkiestry wykonujących kolędy i pastorałki. Goście prezentowali muzykę na światowym poziomie. Ich gościna w Przodkowie na długo zapadnie w pamięć wszystkim słuchaczom. Dyrektor chóru, który pełnił również rolę dyrygenta otrzymał od przedstawicieli naszej parafii oraz gminy upominki, jednocześnie odwdzięczając się tym samym. Po koncercie, członkowie grupy mieli okazję zaznać kaszubskiej gościnności. Sponsorom i organizatorom za umożliwienie nam wzięcia udziału w tym widowisku, jak i samemu zespołowi za podzielenie się talentem, serdeczne Bóg Zapłać!