Plan kolęd na 2022/23

Kolędy – 2022

27.XII. – Kosowo (część I od Kartuz) – wtorek godz. 12.00

28.XII. – Kosowo (część II od Pomieczyna) – środa godz. 12.00

29.XII. – Smołdzino ( obrzeża wioski przed i za wioską) – czwartek godz. 12.00

30.XII. – Smołdzino (wioska wokół jeziora) – piątek godz. 12.00

2023

2.I. Bursztynik (cz. I od Przodkowa i cz. II. od Kawli Górnych) – poniedziałek g. 13.00

3.I. Kawle Dolne – ul. Rzemieślnicza – wtorek godz. 13.00

4.I. Krzywda – środa godz. 13.00

5.I. Przodkowo ul. Sportowa – 15.00 oraz ul. Jeziorna i Słoneczna – czwartek godz. 14.00

6.I. Pierwszy piątek miesiąca – Objawienie Pańskie

7.I. Kczewo – sobota godz. 12.00

8.I. Przodkowo, ul. Derdowskiego i ul. Majkowskiego – niedziela godz. 12.00

9.I. Młynek od szosy i końca (2 księży) – poniedziałek godz. 13.00

10.I. Przodkowo, ul. Bursztynowa, Diamentowa, Jantarowa i Perłowa – wtorek godz. 13.00

11.I. (Kolęda dekanalna dla kapłanów – Kartuzy godz. 16.00 – środa)

12.I. Przodkowo – Bernardowo i ul. Kwiatowa – czwartek godz. 13.00

13.I. Załęże pod Stanisławy – piątek godz. 13.00

14.I. Przodkowo ul. Kartuska i Łąkowa oraz strona Ośrodka Zdrowia – sobota godz. 12.00

15.I. Przodkowo ul. Za Strumykiem Nr 20-88 – niedziela godz. 12.00

16.I. Kawle Górne prawa i lewa strona (2 księży) – poniedziałek godz. 12.00

17.I. Przodkowo SKR (ul. Jarzębinowa i ul. Bursztynowa – część) oraz ul. Topolowa, Jaśminowa i Kasztanowa – wtorek godz. 13.00

18.I. Załęże cz. I do ul. Wspólnej i cz. II do ul. Kasztanowej – środa godz. 13.00

19.I. Przodkowo – ul. Podgórna i Rubinowa oraz Kczewo Górne – czwartek godz. 13.00

20.I. Hopy oraz Szarłata – piątek godz. 13.00

21.I. Przodkowo, ul. Polna i strona banku oraz ul. Dolna, Lipowa, Topolowa – sobota g.12.00

22.I. Przodkowo – ul. Za Strumykiem do 18 i ul. ks. Paszotty oraz Majkowskiego 29-54 i Na Skarpie – niedziela godz. 12.00

23.I. Załęskie Piaski – poniedziałek godz. 11.00 i Osowa Góra – poniedziałek godz. 13.00

24.I. Kłosowo oraz Buczno i Wilanowo – wtorek godz. 13.00

25.I. Stanisławy – środa godz. 13.00

26.I. Kobysewo nad szosą – czwartek godz. 15.00 i Kawle Dolne – czwartek godz. 13.00

27.I. Kobysewo pod Osową Górę – piątek godz. 13.00

28.I. Kobysewo przy DPS oraz ul. Długa Ryga i przyległe – sobota godz. 11.00

29.I. Kobysewo ul. Sosnowa, Jarzębinowa, Świerkowa oraz przyległe – niedziela godz. 12.00