Ogłoszenia na niedzielę – 14.11.2021

1. Dziś zbiórka po Mszach św. na Kościół prześladowany, a za tydzień na remont kaplicy w Dzierżążnie.
  2. Światowy Dzień Młodzieży w Pelplinie 20 listopada br. o godz. 18.00.
  3. Rekolekcje indywidualne dla rodzin o nazwie „Rodzina 33” rozpoczną się w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00. Materiały są dostępne na stronie www.rodzina33.pl.
  4. Rekolekcje dla młodzieży klas VIII przed bierzmowaniem ze względu na pandemię odbędą się w innym terminie.
  5. Przyjęcie kandydatów w poczet ministrantów w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 9.00.
  6. Zapraszamy osoby z Rady Parafialnej, liderów wspólnot i wszystkie osoby chętne na Synod Parafialny, który rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00 w piątek 19 listopada. Potem na spotkanie robocze do salki katechetycznej. Pytania są podane na stronie internetowej parafii.
Inne wpisy