Ogłoszenia na XXXII niedzielę – 7.11.2021 r.

  1. Spowiedź św. dla dzieci z klasy IVa w środę od godz. 17.00.

  2. Msza św. w intencji Ojczyzny w czwartek (11 listopada) o godz. 10.00.

  3. Dziecięce Kółko Różańcowe zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 13.00.

  4. Nasza parafia włącza się w charytatywną zbiórkę dla mieszkańców Wołynia. Prze miesiąc listopad prosimy o przynoszenie produktów żywnościowych (długoterminowych), środków czystości i przyborów szkolnych do biura parafialnego.

  5. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 12.00. Uroczyste przyjęcie w poczet ministrantów 21 listopada br. o godz. 9.00, a wyjazd do Aquaparku i kina w sobotę 27 listopada.

  6. Zmarła śp. Urszula Kwiatkowska l. 67 z Kosowa. Zmarła śp. Konrada Krampa l. 88 z Przodkowa. Pogrzeby odbyły się w czwartek. Zmarła śp. Irena Browarczyk l. 64 z Przodkowa. Pogrzeb odbył się w piątek.