Ogłoszenia na XXV niedzielę – 19.09.2021

1. Dziś w Budapeszcie papież Franciszek Mszą św. zakończy Kongres Eucharystyczny.

2. Rozpoczynamy w naszej parafii Misje św. które poprowadzą ojcowie franciszkanie o. Joel i o. Łukasz. Zachęcamy do udziału i otwarcia się na słowo Boże.

3. Nabożeństwo do św. Rity i św. Jana Pawła II w środę w łączności z Apelem Jasnogórskim.

4. 111 rocznica konsekracji naszego kościoła przypada 25 września.

5. Próba scholi w sobotę o godz. 10.00 w salce katechetycznej.
  6. Spotkanie popielgrzymkowe grupy Kaszubskiej rozpocznie się Mszą św. w parafii św. Kazimierza w Kartuzach 26.IX. o g. 14.30.

7. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona na misjonarzy.

8. Gazetka „U św. Andrzeja” z programem misji do nabycia przy wyjściu z kościoła.
  9. Zmarł śp. Leszek Philipp l. 48 z Załęża. Pogrzeb odbył się w środę. Zmarła śp. Halina Fierka l. 81 z Gdańska, a zamieszkała w Przodkowie. Pogrzeb odbył się w sobotę.