Ogłoszenia na XXIV niedzielę – 12.09.2021

1. Beatyfikacja księdza prymasa „Tysiąclecia” kardynała Stefana Wyszyńskiego i siostry Elżbiety Czackiej 12 czerwca br. w Warszawie. Zachęcamy do oglądania transmisji.

2. Trwa Kongres Eucharystyczny w Budapeszcie, który zakończy papież Franciszek w przyszłą niedzielę (19 września) Mszą św.

3. Dziś kolekta na WSD w Pelplinie.

4. Piesza pielgrzymka do Sianowa z Przodkowa wyruszy dziś o godz. 6.00.

5. Święto Podwyższenia Krzyża św. we wtorek, a Matki Boskiej Bolesnej w środę z odpustem w Czeczewie o godz. 17.00.

6. Nabożeństwo uwielbienia z Różańcem św. w intencji Seweryna i Artura w piątek od godz. 19.00, a od godz. 21.00 nocna adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Najświętszego Sakramentu i Niepokalanej.

7. Msza św. w języku migowym w Kartuzach u sióstr Miłosierdzia w przyszłą niedzielę (19 września) o godz. 15.00.

8. Misje św. w naszej parafii będziemy przeżywać od 18-26 września 2021 r. Już teraz zachęcamy do modlitwy codziennej w tej intencji i udziału w nich.