Ogłoszenia na XVII niedzielę – 25.07.2021

1. Dziś gościmy z kazaniami ojca misjonarza. Kolekta przeznaczona na misje, zbiórka do puszek na powodzian, a ofiary z poświęcenia samochodów na zakup pojazdów na misje.

2. W środę na wieczornej Mszy św. pożegnanie pielgrzymów z naszej parafii, a w czwartek po Mszy św. o godz. 7.00 z Kolegiaty Kartuz wyruszy Piesza Pielgrzymka do Częstochowy.

3. W czwartek po wieczornej Mszy św. o godz. 19.00 spotkanie i druga wpłata na pielgrzymkę do Gruzji.

4. W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna.

5. Festyn Parafialny odbędzie się 8 sierpnia br. Prosimy o fanty do loterii.

6. Bóg zapłać wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób pomogły w tegorocznym biwaku dzieci, a zwłaszcza opiekunom.

7. Zmarł śp. Marek Kwidziński l. 61 z Hamburga, a pochodzący z naszej parafii. Pogrzeb odbył się w sobotę. Zmarła śp. Helena Jagielska l. 86 z Kobysewa. Pogrzeb we wtorek o godz. 14.00, a Różaniec w kostnicy o godz. 19.00.