Ogłoszenia na VI niedzielę Wielkanocy – 9.05.2021 r.

1. Dni krzyżowe w poniedziałek, wtorek i środę wokół kościoła do krzyża misyjnego przed wieczorną Mszą św.

2. Procesja Różańcowa Fatimska parkingem, ul. Sportową, wokół jeziora i do kościoła w czwartek o godz. 20.00. Przynosimy świece.

3. Msza św. z nabożeństwem majowym: Kosowo – poniedziałek; Osowa Góra – wtorek; Kczewo – środa; Stanisławy – piątek; Smołdzino – sobota. Zawsze o godz. 19.30.

4. Młodzież z KSMu i chętni wyjazd rowerowy na nabożeństwo majowe do Smołdzina we wtorek o godz. 19.00.

5. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 12.00.

6. Ze względu na obowiązujące przepisy epidemiczne, pielgrzymka do Wejherowa w przyszłą niedzielę (16 maja) odbędzie się autobusem o godz. 7.30 dla delegacji: feretronów, chorągwi, orkiestry. Zapraszamy parafian do udziału we Mszy św. o godz. 10.00 na górach.

7. W tym tygodniu zostało uruchomione ogrzewanie salki, kostnicy i innych pomieszczeń. Bóg zapłać hydraulikom za wykonane prace.

8. Wpłynęło podziękowanie wszystkim osobom, którzy włączyli się w zbiórkę zużytego sprzętu na misjonarzy.

9. Zmarł śp. ksiądz kanonik Stefan Schwabe l. 79 (brat ks. kan. Jana Szwaby). Pogrzeb odbył się w sobotę w Radzyniu Chełmińskim.