Ogłoszenia na V niedzielę Wielkanocy – 2.05.2021 r.

1. Dodatkowo w niedziele Msza św. o godz. 16.00.

2. Dziś kolekta inwestycyjna.

3. Msze św. jutro w Uroczystość Królowej Polski jak w niedzielę.

4. Msza św. za maturzystów w poniedziałek o godz. 11.00 i w przyszłą niedzielę o 16.00.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu całodobowa z poniedziałku na wtorek.

6. Dziś po Mszach św. wolontariusze zbierają pod chórem podpisy pod projektem „Stop Aborcji”.

7. Młodzież z KSM-u i osoby chętne we wtorek o godz. 19.00 jadą na majowe do Kosowa (zbiórka przy kościele).

8. W pierwszy piątek miesiąca od rana odwiedzimy chorych z Komunią św., a po południuSpowiedzi św. słuchać będziemy od godz. 16.00 i 19.00.

9. Spotkanie wyjazdowe Rady Parafialnej nad jeziorem Zamkowisko w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.

10. Zmarła śp. Jadwiga Frankowska l. 79 z Grzybna, a pochowana w czwartek na cmentarzu w Przodkowie.

11. Ks. Ariel rozpocznie odprawianie gregorianki za śp. ojca Franciszka Wojowskiego, ks. Tomasz za śp. Teresę Widrowską, a o. Dawid za śp. Bronisławę Węsiora.