Ogłoszenia na niedzielę Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021

1. Dziś i codziennie Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00, a na Mszach św. o miłosierdziu mówi s. Irena Radzymińska oraz ma wyłożone materiały w bocznej kruchcie kościoła.

2. Dodatkowo w niedziele Msza św. o godz. 16.00.

3. Ofiary ze skarbonek jałmużny wielkopostnej przeznaczone będą na budujące Hospicjum w Kartuzach, które przynosimy do kościoła do dziś. Przy tej okazji ks. Marek Trybowski składa wszystkim podziękowanie za dotychczasowe wsparcie tego dzieła.

4. Spotkanie dla rodziców młodzieży bierzmowanej w poniedziałek o godz. 18.30 w kościele.

5. Próby dla młodzieży bierzmowanej we wtorek o godz. 18.30.

6. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 11.00.

7. Spotkanie dla rodziców dzieci do I Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 10.00 w kościele.

8. Osobą pierwszego kontaktu w naszej parafii jest p. Małgorzata Szwychtenberg, gdyby wstąpiły nadużycia w stosunku do dzieci i młodzieży.

9. Zmarła śp. Zofia Łochyńska zd. Kunikowska l. 76 z Gdańska. Pogrzeb odbył się w czwartek.