Ogłoszenia na IV niedzielę Wielkiego Postu – 14.03.2021

1. Dziś kazania głosi Ks. Rektor Tomasz Huzarek, a klerycy będą mieli spotkanie z młodzieżą po sumie. Kolekta przeznaczona na WSD w Pelplinie.

2. Przeżywamy nowennę do św. Józefa w łączności z różańcem przed wieczorną Mszą św.

3. W Uroczystość św. Józefa Msze św. o godz. 7.00; 10.00; 16.00 i 18.00. W ten dzień nie ma postu. Odpusty w parafii Pomieczyno i Czeczewo.

4. Po raz pierwszy organizujemy ekstremalną drogę krzyżową w piątek 19 marca br. Msza św. o godz. 20.00, a potem wymarsz do Czeczewa-Pomieczyna-Przodkowa. Trasa i rozważania są podane na naszej parafialnej stronie internetowej i Facebooku.

5. Przedszkole Happy Children organizuje akcję charytatywną dla 3 letniego Antosia w poniedziałek. Zaprasza wszystkich do udziału !

6. Dzień otwarty w Szkole Katolickiej w Kartuzach w przyszłą niedzielę !