Ogłoszenia na III niedzielę Adwentu – 13.12.2020

1. Roraty codziennie o godz. 7.00 (transmisja przez YOUTUBE). Zachęcamy dzieci do udziału w nich z lampionami.

2. Dziś zbiórka do puszek jako pomoc Kościołowi na wschodzie.

3. Spowiedź św. adwentowa z udziałem księży z dekanatu w sobotę 19 grudnia w godz. 8.30 – 10.00 i 15.00 – 18.00 z przerwą na Mszę św. o godz. 16.00.

4. Spotkanie Rady Parafialnej w plebanii w sobotę o godz. 19.00.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 15.00 (rozpoczynamy koronką do Miłosierdzia Bożego). Okazja do Spowiedzi św. po koronce i przed wieczorną Mszą św.

6. Osoby, które chciałyby przekazać paczkę dla osób potrzebujących prosimy o jej dostarczenie do biura parafialnego do przyszłej niedzieli.

7. Bóg zapłać wszystkim osobom i instytucjom za pomoc w zorganizowaniu Mikołajek, a ks. wikariuszowi i młodzieży z KSM-u za ich przeprowadzenie.

8. Prosimy o zdjęcia osób, które zmarły w tym roku do przygotowania prezentacji przed pasterką, najpóźniej do przyszłej niedzieli.

9. Zmarł śp. Henryk Mazur l. 73 ze Starej Huty. Pogrzeb odbył się w czwartek. Zmarła śp. Małgorzata Grota l. 97 z Bursztynika. Pogrzeb we wtorek o godz. 13.00. Różaniec w kościele o godz. 19.00.