Ogłoszenia na I niedzielę Adwentu – 29.11.2020r.

1. Roraty codziennie o godz. 7.00. Zachęcamy dzieci do udziału w nich z lampionami.

2. Odpust parafialny św. Andrzeja Apostoła w poniedziałek. Msze św. o godz. 7.00; 10.00; 16.00 i 18.00, którą odprawi Ksiądz Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyna. Prosimy osoby do procesji odpustowej.

3. Spowiedzi św. słuchamy dziś i jutro pół godziny przed Mszami św.

4. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 8.00 odwiedzać będziemy chorych z Komunią św., a od godz. 16.00 i 19.00 słuchać będziemy Spowiedzi św.

5. W pierwszą sobotę miesiąca odmówimy Różaniec św. o godz. 17.30. Zapraszamy członków Róż Różańcowych.

6. W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna.

7. Zakończone zostały prace przy elewacji salki katechetycznej i kostnicy. Od piątku na ich szczytach podświetlane są w nocy krzyże. Bóg zapłać za wykonane prace. Do końca roku czekają nas jeszcze prace hydrauliczne przy ogrzewaniu, dekarskie przy zadaszeniu i brukarskie przy chodnikach.

8. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 15.00 (rozpoczynamy koronką do Miłosierdzia Bożego). Okazja do Spowiedzi św. po koronce i przed wieczorną Mszą św.

9. W biurze parafialnym można nabyć świece wigilijne i kartki świąteczne.