Ogłoszenia na XXX niedzielę – 25.10.2020r.

1. Zwracamy uwagę na przepisy sanitarne ze względu na czerwoną strefę, wszyscy nosimy maseczki. Bardzo prosimy wszystkich o zakładanie masek w kościele i modlitwę za chorych.

2. Ksiądz Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyna wydał dyspensę dla osób, które w czasie epidemii nie biorą udziału we Mszy św. niedzielnej i świątecznej.

3. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku dla dzieci o godz. 17.00; a dla dorosłych o godz. 18.00 (w sobotę i niedzielę o godz. 17.30)

4. W środę (28.10.) Różaniec św. w intencji życia i nawrócenia grzeszników o godz. 21.37 (będzie transmisja).

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 15.00 (rozpoczynamy koronką do Miłosierdzia Bożego).

6. Zachęcamy chorych, aby przed udaniem się do szpitala przyjęli sakramenty święte, bo później są trudności z dotarciem księdza.

7. Okazja do Spowiedzi św. codziennie po koronce i przed wieczorną Mszą św.

8. W Uroczystość Wszystkich Świętych nie będzie Mszy św. na cmentarzu górnym o godz. 14.00, a będzie w kościele. Na cmentarzu będzie tylko sama procesja z modlitwami za zmarłych ok. godz. 14.45. Sytuacja ciągle jest dynamiczna i może ulec zmianie.

9. Zdrowaśki można składać przy ołtarzach bocznych.

10. Kolekta ze Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

11. Zmarł śp. Józef Potrykus l. 77 z Kłosowa. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 10.00. Różaniec o godz. 19.00.