Ogłoszenia na XXI niedzielę – 23.08.2020

1. Dekret Księdza Biskupa Diecezjalnego o powołaniu księdza Marcina Sikorskiego na wikariusza w parafii św. Andrzeja Ap. w Przodkowie.

2. Suma odpustowa Matki Boskiej Częstochowskiej w DPS Kobysewo w środę o godz. 11.00 tylko dla mieszkańców i w tym roku bez festynu.

3. W przyszłą niedzielę siostra Marta Majer CR będzie obchodziła 25-lecie ślubów zakonnych w Wejherowie o godz. 12.00. Pamiętajmy o niej w swoich modlitwach.

4. Również w przyszłą niedzielę Msza św. dziękczynno-dożynkowa o godz. 13.00 – bez korowodu i spotkania na stadionie. Gospodarzami są sołectwa Hopy i Szarłata.

5. Zmarł śp. ks. prałat Tadeusz Misiorny l. 92 z Kartuz, ostatni ksiądz z rocznika święceń ks. kanonika Jana Szwaby. Pogrzeb odbył się w środę. Zmarł śp. Zenon Zieliński l. 45 z Ręboszewa. Pogrzeb odbył się w czwartek.