Ogłoszenia na XIX niedzielę – 09.08.2020

1. Zapraszamy codziennie na Różaniec św. o godz. 17.45, aby w ten sposób duchowo pielgrzymować na Jasną Górę i w intencji ustania epidemii koronowirusa.

2. Wspomnienie św. Maksymiliana przypada w piątek. Z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego modlitwy za wstawiennictwem świętego.

3. Uroczystość WNMP przypada w sobotę. Msze św. jak w niedziele z poświęceniem zbóż i ziół oraz przywitanie pieszych i rowerowych pielgrzymów o godz. 11.00.

4. W przyszłą niedzielę uroczyste podziękowanie ks. Arielowi na sumie i kolekta z tego dnia dla niego na zagospodarowanie w nowej parafii.

5. Przypominamy o zachowywaniu podstawowych zasad sanitarnych podczas Mszy św.: zakładaniu masek, bezpiecznej odległości 1,5 m (również podczas Komunii św.).

6. Zmarła śp. Bożena (Małgorzata) Szczypior l. 53 z Przodkowa. Pogrzeb odbył się w środę. Zmarł śp. Stanisław Sikorski l. 71 z Brus, ojciec naszego nowego księdza wikariusza. Pogrzeb odbył się w środę.