Ogłoszenia na Zesłanie Ducha św. – 31.05.2020

• Kończymy z dniem jutrzejszym (1 czerwca) transmisje Mszy św. i różańca z naszego kościoła przez YouTube.

• Od tej niedzieli na Mszach św. limit osób jest zniesiony z zachowaniem przepisów sanitarnych, aby zachować bezpieczną odległość albo założyć maski.

• Ksiądz Biskup Diecezjalny znosi dyspensę o udziału we Mszy św. od przyszłej niedzieli.
  • Nadal adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 7.30 do 18.00.

• Nabożeństwa czerwcowe i Koronka do Miłosierdzia Bożego w łączności z wieczorną Mszą św.

• Święto Matki Kościoła przypada jutro (poniedziałek). Msze św. o 7.00; 10.00; 16.00 i 18.00.

• Z okazji Dnia Dziecka Zapraszamy dzieci na podwórko plebanii od godz. 12.00 – 14.00 na słodki poczęstunek bez konkurencji.

• Próba chóru w kościele o godz. 19.00 w poniedziałek.

• Dzień otwarty w Katoliku w Kartuzach – czwartek w godz. 8.00-17.30.

• W pierwszy piątek miesiąca odwiedzimy chorych z Komunią św. od rana. Spowiedzi św. słuchać będziemy od godz. 16.00 i od 19.00. Zachęcamy również rodziny dzieci komunijnych i gości.

• I Komunia św. klasa IIIa – w sobotę o godz. 10.30; IIIb – w sobotę o godz. 12.00 i IIIc – w niedzielę o godz. 12.00.

• Zachęcamy ministrantów do przychodzenia na swoje służby.

• W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna.

• Rozpoczynamy odprawianie Mszy św. za zmarłych, kiedy była ograniczona liczba osób do 5 w najbliższą niedzielę o godz. 11.00 za śp. Brunona Wilczewskiego z Młynka.

• Zmarła śp. Agnieszka Bulczak l. 61 z Przodkowa. Pogrzeb odbył się w środę. Zamarł śp. Julian Szala l. 84 z Kawli Dolnych. Pogrzeb