Ogłoszenia na VI niedzielę Wielkanocy – 17.05.2020 r.

1. Transmisje Mszy św. z naszego kościoła przez YouTube https://www.youtube.com/channel/UCDc9ogSpu65hTcBOBJd888w w niedziele o godz. 9.00; 11.00 i 18.00. Transmisje codziennie: Mszy św. o godz. 18.00 i Różańca o godz. 20.30.

2. Od 17 maja (niedziela) na Mszach św. w naszym kościele może uczestniczyć 66 osób (1 osoba na 10 m2). Obowiązują przepisy sanitarne, aby zachować bezpieczną odległość i założone maski. Na ławkach będą przyklejone białe kartki w miejscach, w których należy siadać. Można też siadać na ławkach wokół kościoła z zachowaniem bezpiecznej odległości.

3. Zachęcamy do spowiedzi wielkanocnej. Słuchamy zawsze pół godziny przed Mszami św.

4. Nadal adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 7.30 do 18.00.

5. Nabożeństwa majowe i Koronka do Miłosierdzia Bożego w łączności z wieczorną Mszą św. , a w piątek jeszcze nabożeństwo do św. Rity i św. Jana Pawła II.

6. Msza św. i majowe w kościele dla mieszkańców Hopów i Szarłaty (nabożęństwo przy krzyżu u p. Dampc i Drywa) w poniedziałek, dla Bursztynika we wtorek, a Kosowa w czwartek o godz. 20.00.

7. Dni krzyżowe w tym roku będą do krzyża misyjnego. Zapraszamy na modlitwy o urodzaje w poniedziałek, wtorek i środę na godz. 18.00.

8. W 100 ur. św. Jana Pawła II na zakończenie Mszy św. wieczornej odśpiewamy uroczyste Te Deum.

9. Pielgrzymka do Wejherowa ze względu epidemii w tym roku się nie odbędzie.

10. Zmarł śp. Brunon Hirsz l. 89 z Hopów. Pogrzeb odbył się w środę. Zmarła śp. Stanisława Kaszuba l. 85 z Kosowa. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00.