Ogłoszenia na Niedzielę Palmową – 5.04.2020

  1. Transmisje Mszy św. z naszego kościoła przez YouTube https://www.youtube.com/channel/UCDc9ogSpu65hTcBOBJd888w w niedziele o godz. 11.00, a w dni powszednie o godz. 18.00. Także transmisja Koronki o godz. 15.00 i Różańca o godz. 20.30.

  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od 7.30 do 18.00.

  3. Zachęcamy do odmawiania w rodzinie Różańca św. o godz. 20.30.

  4. Uroczystości Triduum Paschalnego (będą bez udziału wiernych) będą przekazywane z naszego kościoła przez internet – transmisje na YouTube.

  5. W Wielki Piątek obowiązuje ścisły post.
  6. Święcenia pokarmów w kościele i na zewnątrz również nie będzie. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego- podczas śniadania- mają to uczynić rodzice w domu. Obrzęd święcenia, a także zalecenia Księdza Biskupa Diecezjalnego podane są na naszej stronie parafialnej.

  7. Zmarł śp. Ryszard Czyż l. 79 z Kobysewa. Pogrzeb odbył się w czwartek. Zmarła śp. Zdzisława Taube l. 76 z Kczewa. Pogrzeb w sobotę. Zmarła śp. Teresa Widrowska l. 71 z Wilanowa. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek

Inne wpisy