Ogłoszenia na III niedzielę Wielkiego Postu – 15.03.2020

 1. W związku z trudną sytuacją będzie codziennie wystawiony Najświętszy Sakrament od godz. 7.30 – 18.00 i na zakończenie śpiewane suplikacje. Dodatkowo będzie procesja z Najświętszym Sakramentem i litanią do Wszystkich Świętych po Gorzkich Żalach na sumie. Zachęcamy wszystkich do adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Dodatkowo będą Msze św. w niedziele o godz. 16.00 i 17.00. Codziennie o godz. 20.30 zachęcamy do modlitwy Różańcowej indywidualnej i rodzinnej.

 2. Bądźmy wrażliwi i odpowiedzialni, szczególnie pomagając osobom starszym i chorym.

 3. Kaplica w Kobysewie jest zamknięta dla osób z zewnątrz.

 4. Drogi Krzyżowe w piątek o godz. 16.00 i 18.30,a w Kobysewie o godz. 15.00.

 5. Dziś kolekta na WSD w Pelplinie.

 6. Msza św. w 11 rocznicę śmierci za śp. księdza kanonika Jana Szwabę we wtorek o godz. 7.00.

 7. Uroczystość św. Józefa patrona ojców i mężczyzn oraz opiekuna Kościoła przypada w czwartek.

 8. Nabożeństwo do św. Rity i św. Jana Pawła II w przyszłą niedzielę o godz. 17.30.

 9. Prośba Ośrodka Zdrowia, aby wszelkie sprawy najpierw zgłaszać telefonicznie.

 10. Biuro parafialne czynne w ważnych sprawach.
 11. Gazetka parafialna „U św. Andrzeja” jest w koszykach pod baldachimem i na stoliku w środku kościoła.

 12. Zmarła śp. Hanna Burchart l. 47 ze Szczecina, a pochodząca z Brzezin. Pogrzeb odbył się w czwartek. Zmarł śp. Stanisław Brylowski l. 72 z Bursztynika. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00. Różaniec w kostnicy o 19.00.