Ogłoszenia na II niedzielę W. Postu – 8.03.2020

1. Drogi Krzyżowe w piątek o godz. 16.00 i 18.30,a w Kobysewie o godz. 15.00.

2. Dziś na łączniku Szkoły Podstawowej w Przodkowie (8 marca) odbędzie się zbiórka Dawcy Szpiku Kostnego dla chorego dziecka Oliwiera w godz. 10.00 – 18.00. Obchody Dnia Kobiet odwołane na hali.

3. Spotkanie dla osób zainteresowanych odnawialnymi źródłami energii w Szkole Podstawowej w Przodkowie w sali nr 6 w poniedziałek o godz. 19.00.

4. Nauka przed bierzmowaniem dla klas VII w piątek o godz. 18.00.

5. W przyszłą niedzielę kolekta na WSD w Pelplinie i dzień otwarty w Katoliku w Kartuzach.

6. Można zabrać skarbonki Caritas i ofiary z nich będą przeznaczone na budujące się Hospicjum w Kartuzach.

7. Ks. Tomasz zakończył odprawianie gregorianki za śp. Stefana Gruba i od piątku zaczął odprawianie gregorianki za śp. Halinę Kruszniewską.
  8. Składam wszystkim parafianom i nie tylko serdeczne podziękowanie z okazji moich urodzin za życzenia, modlitwy i wszelką życzliwość – Bóg zapłać !

Inne wpisy