Kolędy 2019/2020

2019

 

Kosowo – piątek 27.XII.  godz. 9.00

Młynek – sobota 28.XII. godz.9.00

Załęskie Piaski – sobota 28.XII. godz. 9.00

Kczewo – niedziela 29.XII. godz. 12.00

Przodkowo SKR Jarzębinowa, Bursztynowa, Topolowa, Jaśminowa – niedziela 29.XII. godz. 12.00

Smołdzino – poniedziałek 30.XII. godz. 9.00

Buczno i Wilanowo – poniedziałek 30.XII. godz. 12.00

 

 

2020

 

DPS Kobysewo – środa 1.I. godz. 13.30

Kawle Dolne – czwartek 2.I. godz. 13.00

Pierwszy Piątek miesiąca 3.I (chorzy i Spowiedź św.)

Kawle Górne – sobota 4.I. godz. 9.00

Załęże cz. II (aleja Lipowa do ul. Kasztanowej) – sobota 4.I. 11.00

Przodkowo, ul. Derdowskiego i Majkowskiego – niedziela 5.I. g 12.00

Przodkowo, ul. Polna i strona banku oraz Dolna i Topolowa – poniedziałek 6.I. godz. 12.00

Bursztynik cz. I. (od strony Przodkowa) – wtorek 7.I. godz. 13.00

Przodkowo, ul. Kasztanowa – środa 8.I. godz. 16.00 (kolęda dekanalna dla kapłanów w Grzybnie o godz. 13.00)

Bursztynik cz. II (od str. Kawli Górnych) – czwartek 9.I. godz. 13.00

Przodkowo, ul Jeziorna i Słoneczna  oraz – piątek 10.I. godz. 15.00 oraz ul. Sportowa od godz. 14.00.

Przodkowo, ul. Kartuska i Łąkowa oraz strona Ośrodka Zdrowia – sobota 11.I. godz. 10.00

Przodkowo, ul. Za Strumykiem 20-88 – niedziela 12.I. godz. 12.00

Szarłata – poniedziałek 13.I godz. 13.00

Hopy – poniedziałek 13.I. godz. 13.00

Stanisławy – wtorek 14.I. godz. 13.00

Załęże pod Stanisławy – wtorek 14.I. godz. 13.00

Załęże cz.I. (Aleja Lipowa do ul. Wspólnej) – środa 15.I. godz. 13.00

Przodkowo, ul. Bursztynowa i za szkołą oraz Perłowa – czwartek 16.I. g. 13.00

Krzywda – piątek 17.I. godz. 13.00

Przodkowo, Bernardowo i ul. Kwiatowa oraz Rubinowa, Podgórna i Kczewo Górne – 18.I. godz. 11.00

Przodkowo, ul. Za Strumykiem do 18 i ul. Ks. Paszotty oraz  Majkowskiego 29-54 i Na Skarpie – niedziela 19.I. godz. 12.00

Osowa Góra – poniedziałek 20.I. godz. 13.00

Kawle Dolne – ul. Rzemieślnicza – wtorek 21.I godz. 13.00

Kłosowo – środa 22.I godz. 13.00

Kobysewo pod Osową Górę – czwartek 23.I. godz. 13.00

Kobysewo nad szosą – piątek 24.I godz. 13.00

Kobysewo: przy DPS oraz ul. Długa Ryga i przyległe – sobota 25.I godz. 10.00

Kobysewo – ul. Sosnowa, Jarzębinowa, Świerkowa i przyległe – niedziela 26.I. godz. 12.00