Ogłoszenia na I niedzielę Adwentu – 1.12.2019

1. Dziś kolekta inwestycyjna oraz po Mszach św. ks. proboszcz B. Nowakowski z Gdynii – parafii św. Karola Boromeuszka będzie rozprowadzał cegiełki na budujący się kościół..
  2. Od poniedziałku rozpoczynamy roraty o godz. 7.00. Dzieci zachęcamy do udziału w nich z lampionami.
  3. W pierwszy piątek miesiąca rano odwiedzimy chorych z Komunią św., a popołudniu od godz. 16.00 słuchać będziemy Spowiedzi św. oraz adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 18.30.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca odmówimy Różaniec o godz. 17.30.
  6. Poświęcenie medalików dzieciom z klas III w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00.
  7. Również w przyszłą niedzielę odpust w Grzybnie o godz. 11.30.
  8. XX Biesiada Przodkowska na Hali Sportowej w Przodkowie w sobotę 7 grudnia o godz. 11.00.
  9. Czasopisma do nabycia pod chórem.
  10. W biurze parafialnym do nabycia świece wigilijne duże – 15 zł. i małe 8-zł.
  11. Parafia św. Andrzeja Ap. organizuje zbiórkę żywności na święta zwłaszcza dla osób starszych w dniach od 2-15 grudnia.
  12. Prosimy o dostarczenie zdjęć osób zmarłych w tym roku, aby przygotować prezentację przed pasterką.
  13. Bóg zapłać firmie Murkam – p. Czerwińskim za wykonanie wjazdu dla wózków przy bocznym wejściu do kościoła.