Ogłoszenia na XXX niedzielę – 27.10.2019

1. Liczenie parafian z poprzedniej niedzieli obecnych na Mszach św. wyniosło – 58,62%, a przystępujących do Komunii św. 30,73%.
  2. Zbiórka ministrantów w środę po wieczornej Mszy św.
  3. Tradycyjnie zapraszamy dzieci na „Ognisko i Korowód Wszystkich Świętych” w czwartek na godz. 16.00 przy plebanii.
  4. Spowiedzi św. słuchać będziemy pół godziny przed Mszami św. w piątek, sobotę i niedzielę.
  5. Chorych z Komunia św. odwiedzimy tym razem 8 listopada.
  6. W uroczystość Wszystkich Świętych Msza św. na cmentarzu górnym o godz. 14.00 i procesja z modlitwami za zmarłych.
  7. W Dzień Zaduszny Msze św. o godz. 7.00; 10.00; 16.00 z procesją i modlitwami za zmarłych wokół kościoła i 18.00.
  8. Kolekta z cmentarza i Dnia Zadusznego będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  9. Zdrowaśki można składać przy bocznych ołtarzach.
  10. Można nabyć pod chórem różne czasopisma i kalendarze. Gość Niedzielny z płytką o św. Bernadecie w cenie 6 zł.
  11. 31 października i 1 listopada młodzież z KSM-u przeprowadzi akcję „Zapałka”, a dochód będzie przeznaczony na renowację grobów mieszkańców DPS-u w Kobysewie, które znajdują się na naszym cmentarzu w Przodkowie.