Ogłoszenia na XXIII niedzielę – 8.09.2019

1. Dziś kolekta Na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Na I rok zgłosiło się 8 kandydatów.
  2. Młodzież (nowych członków) zapraszamy na spotkanie KSM-u do salki katechetycznej we wtorek o godz. 19.00.
  3. Zbiórka ministrantów i chętnych nowych kandydatów w kościele po wieczornej Mszy św. w czwartek.
  4. Próba scholi „Pater Noster” w sobotę o godz. 10.00.
  5. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na misjonarzy do 4 października br. Sprzęt przywozimy na podwórko plebanii.
  6. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się w Kartuzach w parafii św. Kazimierza (przy rynku) i odbywa się w każdy wtorek i czwartek o godz. 19.00.
  7. Pisma katolickie do nabycia na stoliku pod chórem: Pielgrzym i Mały Pielgrzym oraz Gość Niedzielny i Mały Gość.
  8. W przyszłą niedzielę nauka do przyjęcia dla dzieci klas III po Mszy św. o godz. 9.00.