Ogłoszenia na XXI niedzielę – 25.08.2019

1. Msza św. dziękczynna dożynkowa dziś o godz. 13.00. Gospodarzami dożynek są sołectwa: Kosowo i Tokary.
  2. Summa odpustowa Matki Boskiej Częstochowskiej w Kobysewie połączona z festynem w poniedziałek o godz. 11.00.
  3. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem roku szkolnego w przyszłą niedzielę przed Mszami św.
  4. Również w przyszłą niedzielę Msza św. z Festynem Sołeckim w Hopach przy krzyżu o godz. 14.00.
  5. Pisma katolickie do nabycia na stoliku pod chórem. W Pielgrzymie artykuł o pielgrzymce rowerowej Ks. Tomasza Huzarka do Santiago De Compostella.
  6. Środowiskowy Dom Samopomocy w Kobysewie oddział dzienny zaprasza osoby dorosłe chore na zajęcia.
  7. W przyszłą niedzielę 80-ta rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlić się będziemy za ofiary tej wojny i o pokój na świecie.
  8. Zmarła śp. Mirosława Rekowska l. 57 z Przodkowa. Pogrzeb odbył się w sobotę.