Ogłoszenia na XIX niedzielę – 11.08.2019

 

  1. Składam serdeczne podziękowanie za przygotowanie i przeprowadzenie Festynu Parafialnego: Zespołowi Caritas, Wspólnocie Małżeństw, młodzieży i DJ Sławkowi. Urzędom, instytucjom, zakładom, firmom, sklepom i osobom prywatnym. Za wypożyczenie sceny, namiotów, zjeżdżalni, za nagrody i fanty, ciasta i kiełbaski, ofiary pieniężne i za wszelką pomoc – składamy wielkie Bóg zapłać. Spotkanie dla osób, które wylosowały grila w Bielickowie we wtorek o godz. 18.30.
  2. Autobus po pielgrzymów i z pielgrzymami wyjeżdża w poniedziałek 12 sierpnia br. o godz. 21.00 sprzed kościoła. Są jeszcze miejsca wolne, osoby chętne mogą się jeszcze zapisywać.
  3. Wspomnienie św. Maksymiliana przypada w środę podczas wieczornej Mszy św. nastąpi uczczenie Jego relikwii.
  4. Uroczystość WNMP przypada w czwartek. Msze św. jak w niedziele i poświęcenie zbóż i ziół oraz przywitanie pielgrzymów pieszych i rowerowych o godz. 11.00.
  5. Pisma katolickie do nabycia na stoliku pod chórem. W Gościu Niedzielnym jest płytka z pieśniami Pt. „Boże coś Polskę”.