Ogłoszenia na V niedzielę Wielkanocy – 19.05.2019

1. Msze św. z nabożeństwem majowym: Bursztynik – w poniedziałek (20 maja); Wilanowo – we wtorek (21 maja).
  2. Nabożeństwo do św. Rity i św. Jana Pawła II w łączności z nowenną i nabożeństwem majowym w środę – 22 maja.
  3. Msza św. z poświęceniem kamienia węglowego pod budowę hospicjum w Kartuzach w parafii św. Wojciecha w środę o godz. 12.00 pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ryszarda Kasyny.
  4. Spotkanie dla małżeństw: „Jak budować więź psychologiczną w małżeństwie” w czwartek w salce katechetycznej o godz. 19.00.
  5. Święcenia kapłańskie w Pelplinie w sobotę 25 maja o godz. 11.00. Święcenia otrzyma ks. diakon Sławomir Serkowski pochodzący z Brzezin.
  6. W przyszłą niedzielę Dzień Matki i zapraszamy szczególnie matki na Mszę św. o godz. 11.00.
  7. Również w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na orkiestrę i organizację pieszej pielgrzymki do Wejherowa.
  8. Do nabycia czasopisma katolickie oraz u młodzieży naszą gazetkę parafialną „U św. Andrzeja”.