Ogłoszenia na IV niedzielę Wielkanocy – 12.05.2019

1. Procesja Różańcowa Fatimska w tym roku inną trasą: przez parking ulicą Sportową; wokół jeziora i powrót do kościoła. Początek o godz. 20.00 w poniedziałek 13 maja br.i przynosimy ze sobą świece.
  2. Msze św. z nabożeństwem majowym: Kczewo – we wtorek (14 maja); Stanisławy – w czwartek (16 maja). Zawsze o godz. 19.00.
  3. Spotkanie dla rodziców dzieci ze scholi „Pater Noster” w sprawie letniego wyjazdu dzieci na obóz w Żarnowcu w środę po wieczornej Mszy św.
  4. Nauka ze Mszą św. przed bierzmowaniem dla młodzieży z klas VII w czwartek o godz. 18.00.
  5. Spotkanie i zapisy dzieci i młodzieży na biwaki letnie do Pierszczewa i Ostrowa w piątek o godz. 18.30 w kościele.
  6. Próba scholi „Pater Noster” w sobotę o godz. 10.00.
  7. Zmarła śp. Elżbieta Stefanowska-Szlas l. 62 ze Smołdzina. Pogrzeb odbył się w środę. Zmarła śp. Helena Wiercińska l. 86 z Kartuz. Pochowana na naszym cmentarzu w czwartek.