Plan kolęd – 2018/19

2018

  1. XII. czwartek Kosowo – 9.00
  2. XII. piątek Smołdzino – 9.00
  3. XII. sobota Młynek   – 11.00
  4. XII. niedziela Kczewo – 12.00

 

2019

  1. I. wtorek  mieszkańcy DPS Kobysewo – 13.30
  2. I. środa          SKR ul. Jarzębinoa, Bursztynowa, Topolowa i Jaśminowa – 13.00
  3. I. czwartek Szarłata     – 13.00
  4. I. piątek      Pierwszy piątek miesiąca – chorzy i Spowiedź św.

5. I. sobota           Przodkowo: ul. Jeziorna i Słoneczna – 12.00

ul.Sportowa – 12.00

  1. I. niedziela Przodkowo: Za Strumykiem 20-88  – 12.00
  2. I. poniedziałek Bursztynik cz. II od strony Kawli Górnych) – 13.00

Bursztynik cz. I (od strony Przodkowa)  – 13.00

  1. I. wtorek Przodkowo, ul. Kasztanowa – 16.00
  2. I. środa  Załęże cz. I (Aleja Lipowa do ul. Wspólnej) – 13.00
  3. I. czwartek Załęże cz. II (Aleja Lipowa do ul. Kasztanowej) – 13.00
  4. I. piątek       Osowa Góra – 13.00
  5. I. sobota   Przodkowo: ul. Za Strumykiem do nr 18 i ul. ks. Paszotty – 11.00

ul. Majkowskiego 29-54 i Na Skarpie –  11.00

  1. I. niedziela Przodkowo: ul. Kartuska i Łąkowa – 12.00

ul.Kartuska strona Ośrodka Zdrowia – 12.00

  1. I. poniedziałek Hopy – 13.00 i Kawle Górne – 11.00
  2. I. wtorek Buczno i Wilanowo – 13.00
  3. I. środa  Stanisławy – 13.00
  4. I. czwartek Załęże pod Stanisławy – 13.00
  5. I. piątek Kawle Dolne – 13.00
  6. I. sobota Kobysewo: przy DPS-ie – 10.00

ul. Długa Ryga i przyległe – 10.00

  1. I. niedziela Przodkowo: ul. Derdowskiego – 12.00

ul. Majkowskiego – 12.00

  1. I. poniedziałek Kawle Dolne, ul. Rzemieślnicza – 13.00
  2. I. wtorek Kłosowo – 13.00
  3. I. środa   Krzywda – 13.00
  4. I. czwartek Kobysewo, pod Osową Górę – 15.00
  5. I. piątek   Przodkowo, ul. Burszt. Jantarowa, Perłowa– 13.00
  6. I. sobota Kobysewo: ul. Sosnowa i przyległe – 12.00

ul. Jarzębinowa, ul. Świerkowa – 12.00

  1. I. niedziela Przodkowo: ul. Polna i strona banku – 1200

ul. Dolna i Topolowa – 12.00

  1. I. poniedziałek Załęski Piaski – 11.00
  2. I. wtorek Kobysewo nad szosą – 15.00
  3. I. środa Przodkowo, ul. Podgórna i Rubinowa – 15.00
  4. I. czwartek Bernardowo i ul. Kwiatowa – 15.00

 

 

Inne wpisy